Παλιός αγωνιστής της σοσιαλδημοκρατίας – ΠΑΣΟΚ, προσήλθε ντυμένος στα πράσινα, κραδαίνοντας δε και πράσινη γκλίτσα.
Βαθύ… ΠΑ.ΣΟ.Κ, μέχρι το κόκκαλο, ο 82χρονος κύριος που έφτασε «βαμμένος» στα πράσινα στο Δημαρχείο της Πύλης Τρικάλων για να ψηφίσει για το νέο αρχηγό.
Όπως κατέγραψε το trikalavoice.gr ο Βασίλης Ζάμπρας (έτος γεννήσεως 1939) από τους Καλογήρους του Δήμου Πύλης, παλιός αγωνιστής της σοσιαλδημοκρατίας, προσήλθε ντυμένος στα πράσινα, κραδαίνοντας δε και… πράσινη γκλίτσα!!!… Ωραίος, ορθόδοξος, ΠΑΣΟΚτζής.
![82χρονος ψηφοφόρος](https://opinionleader.gr/wp-content/uploads/2021/12/Ekloges-KINAL-palio-PASOK.jpg)
Δείτε επίσης: